Ślub - dobreujecie.pl

Reportaż pełen emocji

 

Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej Pary Młodej. Jest to dzień, w którym tworzy się historia. Od samego przebudzenia jest magiczny i obfituje w nieskończoną ilość ważnych momentów. Naszym jedynym celem jest uchwycenie tych krótkich chwili zamknięcie ich w pięknym kadrze. Różnorodność ujęć jest niezbędna aby osiągnąć reportaż pełen emocji.

Dobre Ujęcie

 

Nasze metody

Dyskrecja

Nie wyróżniamy się z tłumu, aby nie zakłócać uroczystości.

Współpraca

Współpracujemy ze sobą, dzielimy się zadaniami i pozycjami aby mieć pewność, że nie ominie nas żadna okazja do udanego zdjęcia.

Szczegóły

Fotografujemy od ogółu do szczegółu i często zmieniamy obiektywy aby uatrakcyjnić ujęcia.

Termin

Przekazujemy już w dzień ślubu adres internetowy do galerii zdjęć z ceremonii, który w ciągu 7 dni jest dostępny dla wszystkich gości weselnych.

Studio

Posiadamy w pełni wyposażone przenośne studio i możemy w Twoim domu wykonać profesjonalną sesję zdjęciową.

Album wisienka na torcie

 

Przekazanie albumu to wyczekiwany moment. Korzystając z najlepszych usług na rynku dbamy o to by Wasze zdjęcia pięknie się prezentowały i zaskakiwały wysoką jakością druku oraz oprawy. Albumy Pro od www.najlepszefoto.pl to fotografie drukowane na papierze o wysokiej gramaturze. Oprawy są eleganckie i ponadczasowe. Niezwykła dbałość o detale sprawia że produkt, który otrzymujecie będzie zachwycał trwałością i pięknem przez długie lata. W ofercie jest wiele formatów oraz cała gama kolorów i materiałów z jakich wykonywane są oprawy. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.


Galerie Ślubne

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą podzielić się z nami swoją historią. Warto ocalić ją od zapomnienia

Kontakt