Reportaż pełen emocji


Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej Pary Młodej.

Jest to dzień, w którym tworzy się historia. Od samego przebudzenia jest magiczny i obfituje w nieskończoną ilość ważnych momentów. Naszym jedynym celem jest uchwycenie tych krótkich chwili zamknięcie ich w pięknym kadrze. Różnorodność ujęć jest niezbędna aby osiągnąć reportaż pełen emocji.

Zobacz jak działamy

Nasze zasady

Dyskrecja

Nie wyróżniamy się z tłumu, aby nie zakłócać uroczystości.

Współpraca

Współpracujemy ze sobą, dzielimy się zadaniami i pozycjami aby mieć pewność, że nie ominie nas żadna okazja do dobrego ujęcia.

Szczegóły

Filmujemy i fotografujemy od ogółu do szczegółu i często zmieniamy obiektywy aby uatrakcyjnić ujęcia.

Termin

Przekazujemy w dzień ślubu adres internetowy do galerii zdjęć z ceremonii, który w ciągu 7 dni jest dostępny dla wszystkich gości weselnych. Natomiast materiał z relacją video zostaje przekazany w terminie 30 dni.

Studio

Posiadamy w pełni wyposażone przenośne studio i możemy w Twoim domu wykonać profesjonalną sesję zdjęciową.

Wideofilmwoanie ślubów


Dobre Ujęcie to profesjonalne studio zajmujące się nie tylko fotografią, ale również nagrywaniem wysokiej jakości filmów ślubnych. Gwarantujemy że nasze reportaże nagrane przez doświadczonych kamerzystów zapewnią chwile wzruszenia, jak i wywołąją nie jeden uśmiech na twarzach gości weselnych. Filmowanie to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Galeria foto-video

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą podzielić się z nami swoją historią. Warto ocalić ją od zapomnienia. Klipy ślubne już od 2600 zł.